Romania United Players

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Romania United Players » Cereri Helper » Cerere helper Stresuletz


Cerere helper Stresuletz

Posts 1 to 2 of 2

1

1. Cum te numesti si cati ani ai? : Ma numesc, Marian si am varsta de 16 ani.
2. De unde esti? : Maramures
3. De ce vrei sa faci parte din echipa noastra? : Sa ajut playerii la nevoie.
4. Descrie-te in cateva cuvinte (minim 20 cuvinte) : Sunt un baiat caruia ii place sa se joace pe calculator si sa se joace basket sau fotbal afara:).
5. Alte precizari? : Nu am level 5 si cele 10 ore dar le fac pe parcurs din cauza update ului. Sper sa am sanse sa intru :)).

RASPUNDE LA URMATOARELE INTREBARI CA SI CUM AI FII HELPER!

1.Cum pot avansa in nivel? Pentru a avansa in level trebuie sa scrii comanda [/buylevel]

2.De unde pot lua o masina? Poti lua o masina de la Dealership [/gps - Locatii importante - Dealership].

3.Un jucator ma tot omoara ce pot face? Poti sa chemi un admin [/report - Raporteaza un DM].

4.Care este forumul serverului? Pentru a vedea forumul serverului tasteaza [/forum].

5.Care este cel mai profitabil job? Parerea mea e ca toate job-urile sunt profitabile dar personal iti recomand job-ul fisher.

0

2

Stresuletz wrote:

1. Cum te numesti si cati ani ai? : Ma numesc, Marian si am varsta de 16 ani.
2. De unde esti? : Maramures
3. De ce vrei sa faci parte din echipa noastra? : Sa ajut playerii la nevoie.
4. Descrie-te in cateva cuvinte (minim 20 cuvinte) : Sunt un baiat caruia ii place sa se joace pe calculator si sa se joace basket sau fotbal afara:).
5. Alte precizari? : Nu am level 5 si cele 10 ore dar le fac pe parcurs din cauza update ului. Sper sa am sanse sa intru ).

RASPUNDE LA URMATOARELE INTREBARI CA SI CUM AI FII HELPER!

1.Cum pot avansa in nivel? Pentru a avansa in level trebuie sa scrii comanda [/buylevel]

2.De unde pot lua o masina? Poti lua o masina de la Dealership [/gps - Locatii importante - Dealership].

3.Un jucator ma tot omoara ce pot face? Poti sa chemi un admin [/report - Raporteaza un DM].

4.Care este forumul serverului? Pentru a vedea forumul serverului tasteaza [/forum].

5.Care este cel mai profitabil job? Parerea mea e ca toate job-urile sunt profitabile dar personal iti recomand job-ul fisher.

Cererea ta a fost APROBATA

0


You are here » Romania United Players » Cereri Helper » Cerere helper Stresuletz